3 חברות מוניות מומלצות לנתב"ג 2024

כן, צריך לדעת מהיכן מומלץ להזמין מונית לשדה התעופה בן גוריון, גם אם אתם גרים בצפון, בדרום, או במרכז הארץ כדאי לכם להזמין מונית לנתב"ג מתחנת מוניות מוכרת ואמינה שלא תבריז לכם ברגע האחרון. כדאי לכם להזמין את המונית מראש שלא יהיו הפתעות של הרגע האחרון, ועניין חשוב לא פחות, לדעת מה יהיה מחיר המונית.

תוכן עניינים

כך תבחרו חברת מוניות מומלצת לנתב"ג

מונית לנתב"ג תרצו להזמין בדרך כלל כמה ימים לפני מועד הטיסה שלכם, אתם מכירים כבר את השיטה איך עושים את זה וכמה זה עולה, אבל כל פעם מחדש אתם מתלבטים מאיזה תחנת מוניות הכי כדאי להזמין מונית לשדה התעופה בן גוריון.

מונית ספיישל היא הדרך הכי טובה לנתב"ג, על כך אין ויכוח בכלל. התבלטות נוספת שעולה היא "האם כדאי לנסוע לשדה התעופה עם הרכב הפרטי או אולי עם רכבת ישראל", למרות שאתם יודעים שיש חסרונות רבים לשיטות אלה, אתם שוב ושוב עושים שיקולים רבים בעד ונגד, עלות כלכלית משוערת של הדלק והחנייה, או כמה קשה יהיה לכם להגיע לתחנה הקרובה ביותר של רכבת ישראל וכמה זה יעלה.

בדקנו 3 חברות מוניות שונות. מי המנצחת?

אז כדי לא להשאיר טתכם במתח – אין מנצחת אחת מכיוון שכל חברת מוניות מציעה שירותים שונים המתאימים לסוגי נסיעות שונות או לצרכים השונים שלכם. 

החברות שבדקנו הם: מוניות 007, גט טקסי, ויאנגו. ובכל זאת למרות שאין חברת מוניות אחת שמנצחת, כדי לבדוק את איכות השירות והמחיר עשינו הזמנת מונית לנתב"ג לאמצע הלילה מכל אחת מהחברות. הזמנו מונית ספיישל ל-4 נוסעים עם מזוודות גדולות וחזרנו עם כמה מסקנות. 

הזמנה טלפונית – רק מחברת מוניות 007 

הזמנת מונית מחברת מוניות 007 מתבצעת באמצעות מכשיר הטלפון (הזמנה כמו פעם) או באמצעות אפליקציית וואטסאפ באמצעות האתר הרשמי של החברה. כמו שרוב משתמשי המוניות יודעים גט טקסי ויאנגו מאפשרים הזמנת מונית רק באמצעות האפליקציות שלהם.

מניסיון אנחנו יודעים שאנשים המעוניינים להזמין מונית לנתב"ג מעדיפים לדבר עם נציג טלפוני או נציג אנושי כדי שיוכלו לאמת איתו את הפרטים ולבקש מונית מסוג או גודל מסויים כדי שיהיה אפשר להכניס את כל המטען והמזוודות – ובעיקר אם אתם יותר מ-4 נוסעים אתם צריכים מונית גדולה המתאימה ל-5 נוסעים ומעלה.

בהזמנת מונית מעיר לעיר או לנסיעה קצרה לאפליקציות יתרונות ברורים – פשוט לוחצים על הכפתור והמונית מגיעה ממש עד עליכם. אז יש כאלה שיגידו שזה ממש לא משנה איך להזמין בטלפון או באפליקציה ויש כאלה שיגידו שבאמת הם מעדיפים לדבר עם נציג טלפוני כשהם מזמינים מונית לנתב"ג, הכל עניין סובייקטיבי. 

והדבר הכי חשוב – לאיזה חברת מוניות המחירים המשתלמים? 

כמו שכתבנו בהתחלה, אין חברה אחת המציעה מחירים זולים משמעותית מחברה אחרת, המחיר יכול להיות גבוה או נמוך מחברה לחברה בהתאם ליעדים, הכוונה, בהתאם ליעד ממנו אתם מזמינים מונית לנתב"ג.

ובהסבר קצת יותר פשוט לדוגמא: אם אתם מזמינים מונית מפתח תקווה לנתב"ג יכול להיות שחברת מוניות 007 תציע את המחיר הכי אטרקטיבי ובנסיעה מכפר סבא לנתב"ג דווקא לגט טקסי יהיה את המחיר הכי משתלם.

צריך לבדוק לפני כל נסיעה איזה חברת מוניות מציעה את המחיר הטוב ביותר בהתאם לפרמטרים של הנסיעה שלכם – איזה יום, שעה, כמות נוסעים וכו'. 

מי מקבל אצלכם את ההחלטה איך נוסעים לנתב"ג?

לדוגמא, אני מכיר משפחה עם ילדים שהאבא תמיד בעד לנסוע עם הג'יפ המשפחתי כי הוא מרגיש ביטחון בכך שהם יגיעו בזמן לשדה התעופה וגם בדרך חזרה מנתב"ג כשהם יגיעו לארץ הם לא יצטרכו להמתין שעה בתור המוניות שלפעמים עלול לקחת שעה ויותר עד שתקבלו מונית.

לעומת זאת האמא חושבת על הצד הכלכלי של העניין ובחישוב פשוט מגיעה למסקנה שחנייה של הג'יפ בחניון של נתב"ג ועלות הדלק יגיעו ביחד למעל 1000 ש"ח – ולכן נסיעה עם מונית ספיישל או עם מונית גדולה לנתב"ג תהייה משתלמת הרבה יותר מבחינה כלכלית.

אחרי דיון בקבינט אתם מגיעים למסקנה – נוסעים לנתב"ג עם מונית ספיישל

אז מהם הדברים החשובים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מזמינים מונית לנתב"ג? ובכן, הנה כמה מהם:

אם אתם משפחה של מעל 4 נפשות אתם תצטרכו מונית גדולה, כלומר, מונית וואן המתאימה להסעה של 5 נוסעים ויותר.

הזמנת מונית גדולה לנתב"ג יקרה יותר מאשר הזמנת מונית רגילה ועלולה לעלות כמעט כפול. אך למרות הכל הזמנת מונית גדולה משתלמת יותר מהזמנת 2 מוניות ספיישל רגילות גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת נוחות.

לנהגי מוניות ניסיון רב על הכביש ובכלל ניסיון רב בנסיעות לנתב"ג ועניין זה מבטיח לכם זמן הגעה מהיר ללא בילבולים ועיכובים מיותרים בגלל טעות בדרך (המסלולים בתוך נתב"ג עלולים להיות דיי מסובכים)

השוואת מחירים בנסיעות לשדה התעופה?

בכל אופן, חברות מוניות המתמחות בנסיעות לנתב"ג פועלות בשוק תחרותי ולכן יכולות להרשות לעצמם לתת לכם מחיר אטרקטיבי המשקף הנחה ממחירון המוניות הרשמי.

אנו מציעים לשאול חברים ומשפחה כמה הם שילמו בפעם האחרונה שהם נסעו עם מונית לנתב"ג, הסקר הזה עלול לחסוך לכם עשרות שקלים ולגרום לכם לבחור בחברת מוניות אמינה שתביא אתכם לנתב"ג עם חיוך על הפנים.

אמנם עלויות המונית משתנות מנסיעה לנסיעה מפני שיש משתנים רבים כמו מרחק העיר שלכם מנתב"ג, מספר הנוסעים, נקודות עצירה, או אם יש לכם כמות מטען חריגה.

מה שכדאי לכם לעשות הוא להיכנס לאתרי האינטרנט של חברות המוניות השונות, ולשלוח הודעות וואטסאפ דרך האתר, ההודעות האלה מגיעות ישירות אל הסדרן של תחנת המוניות שיודע להגיד לכם מחיר נסיעה מדויק לאחר שתתנו לו את כל הפרמטרים הרלוונטיים.

כמעט כל חברות המוניות מציעות גם מוניות גדולות מסוג מיניוואן או מיניבוס מרווח המתאים ל-10 נוסעים ומעלה. גם במידה ואתם זקוקים להסעה של קבוצה גדולה תוכלו לקבל הצעת מחיר מותאמת עבורכם בוואטסאפ.

לכל תחנת מוניות המכבדת את עצמה יש נציג אנושי שישמח לענות לכם על כל שאלה או התלבטות שיש לכם. רק באמצעות נציג טלפוני תוכלו לדעת שתגיע אליכם המונית שאתם צריכים מבחינת הגודל והמחיר.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest