מותג חדש בישראל: "טקסי ואן" תפעיל מוניות גדולות לנסיעות לנתב"ג

חברת "טקסי ואן" המפעילה שירותי מוניות גדולות בפריסה ארצית, תפעיל גם שירותי מוניות גדולות לנתב"ג מכל חלקי הארץ במחירים משתלמים. בשלב הראשוני מדובר על 120 מוניות גדולות שיוצבו בכ-36 אזורים ייעודיים ברחבי ישראל שיחלו לפעול החל מחודש פברואר 2024.
מונית גדולה מסוג מרצדס V קלאס בצבע לבן עם לוגו של חברת מוניות בשם "טקסי ואן". המונית עומדת בשדה פתוח עם דשא ועצים, ברקע יש מסוק.

תוכן עניינים

החברה תציע שירות מוניות גדולות לנתב"ג, לעסקים ומשפחות

חברה חדשה בשם "טקסי ואן" החלה לפעול בישראל, ומציעה שירות נסיעות לנתב"ג באמצעות מוניות גדולות. החברה תתמקד בשירותי הסעות לעסקים, ומשפחות, במחירים אטרקטיביים.

"טקסי ואן" הוקמה על ידי קבוצת משקיעים ישראלים, והיא מפעילה כיום צי של כ-120 מוניות גדולות, מדגמים שונים. המוניות כוללות מקומות ישיבה לעד 16 נוסעים בנוחות.

החברה מציעה נסיעות לנתב"ג בפריסה ארצית, השירות כולל את כל השירותים הנדרשים לנסיעה לנתב"ג, כגון איסוף מהבית או מהמלון, עזרה בהובלת מזוודות ומטען, ושירותי קרקע נוספים בנתב"ג.

"אנחנו רואים פוטנציאל גדול בשוק הנסיעות לנתב"ג", אומר מנכ"ל החברה, רוני נימני. "יש משפחות רבות ועסקים רבים המחפשים דרך נוחה ויעילה להגיע לנתב"ג. אנחנו מאמינים שהשירות החדש שלנו נותן את המענה הטוב ביותר לצורך הזה".

ראיון עם רוני, מנכ"ל "טקסי ואן"

מהי מטרת השקת השירות החדש?

"אנחנו רוצים להציע לנוסעים דרך נוחה יותר להגיע לנתב"ג", אומר רוני, מנכ"ל "טקסי ואן". "אנו מחזיקים בצי מוניות גדולות מדגמים שונים, והם יכולים להסיע עד 16 נוסעים. הנהגים של טקסי ואן מנוסים מאוד, ומומחים בהסעות לנתב"ג".

מהם היתרונות של טקסי ואן על חברות אחרות?

"שירותי מוניות גדולות מציעים מספר יתרונות לנוסעים", אומר רוני. "ראשית, מדובר ברכבים יוקרתיים מסוג ואן, כמו מרצדס V קלאס או טויוטה סיינה, כך שהנוסעים יכולים לנסוע לנתב"ג בנוחות ובכיף. שנית, הם יכולים להסיע עד 16 נוסעים, כך שהם מתאימים לקבוצות גדולות. כל זה הופך את שירות המוניות החדש שלנו לאטרקטיבי מאוד עבור משפחות או עסקים שרוצים להגיע לנתב"ג".

מהם מחירי הנסיעה לנתב"ג?

"מחירי הנסיעה לנתב"ג תלויים במספר הנוסעים, בזמן, ובמרחק הנסיעה", אומר רוני. "בדרך כלל, מחיר הנסיעה לנתב"ג מתחיל ב-200 ש"ח, מערים באזור המרכז. ניתן להזמין נסיעה לנתב"ג באתר האינטרנט הרשמי של טקסי ואן".

מהם היעדים האחרים אליהם ניתן לנסוע עם טקסי ואן?

"בנוסף לנסיעות לנתב"ג, ניתן להזמין מוניות גדולות לטיולים, אירועים וכנסים בישראל", אומר רוני. "החברה מציעה שירותי מוניות VIP לנסיעות עסקיות, קבוצות גדולות, ואירועים מיוחדים".

מהם התוכניות של החברה לעתיד?

"אנו מתכננים להרחיב את מערך הרכבים שלנו כדי שנוכל להציע שירות זמין יותר לנוסעים", אומר רוני. "בנוסף, בקרוב נשיק שירותי VIP בנתב"ג".

הכתבה הופקה בשיתוף חברת טקסי ואן.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest