הסעות לנמל התעופה בן גוריון

אתר TicTac מוביל בשירותי הסעות לנמל התעופה בן גוריון בישראל, ומציע מידע מקיף על הסעות לנתב"ג במחיר מבצע, הזמינו הסעה לנמל התעופה במחיר מוזל ומשתלם דרך טלפון או וואטסאפ, גם זולים יותר וגם מהירים יותר

הסעה לנתב"ג מחיר

הסעות טיק טק מעניקים שירותי הסעות לנמל התעופה בן גוריון מכל חלקי הארץ, כדי להגיע לנמל תעופה בן גוריון יש לנו מגוון דגמי רכבים מהם תוכלו לבחור.

  • חברת הסעות טיק טק מציעים מגוון דגמי מיניבוסים המספקים תחבורה יעילה ונוחה לכל מי שרוצה לנסוע לנמל התעופה בישראל. הנה כמה מדגמי המיניבוסים הנפוצים שלנו:
  • מיניבוס מרצדס ל-8 עד 10 נוסעים.
  • מיניבוס נגיש לכיסא גלגלים
  • מיניבוס מרצדס ל-12 נוסעים 
  • מיניבוס VIP 
  • מיניבוס מרצדס ל-16 נוסעים
  • אוטובוס ל-20 נוסעים ומעלה

הסעות נתבג מחירים

מחיר הסעה נמל תעופה בישראל

מחירי הסעות לנמל התעופה הבינלאומי של ישראל יכולים להשתנות בהתאם לעיר, לשעת הנסיעה (נסיעה ביום או בלילה), ולמרחק של הנסיעה. המחירים עשויים להשתנות גם בהתאם לסוג המיניבוס.

מחיר הסעה מושפע מאוד מהעומס בכבישים, אם אתם נוסעים לנתב"ג בשעות השיא (כשיש פקקים) כנראה שתשלמו יותר כסף מאשר נסיעה כשהכבישים פנויים. 

השוואות מחירים הסעות

ישראלים אוהבים לדעת בוודאות מראש את מחיר הנסיעה לנתב"ג, אם זה כך גם במקרה שלכם אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אל מוקד ההזמנות שלנו 24 שעות ביממה ולקבל מענה אנושי מהסדרן, כך תוכלו לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית עבורכם. 

כמו כן, לחברת 007 קיים מחירון הסעות לנתב"ג שבו תוכלו לצפות במחירים מדויקים של נסיעות מהעיר שבה אתם גרים ועד לשדה התעופה בן גוריון.

שאלות נפוצות

רשימת שאלות ותשובות נפוצות של אנשים שנוסעים במונית:

אין אפשרות לספק מחיר ספציפי לנסיעה מנקודת היציאה שלכם לנתב"ג, מאחר ואין לנו מידע עדכני רלוונטי בנוגע לנסיעה שלכם. כמו כן, מחירי הסעות עשויים להשתנות מסיבות שונות ולכן אין אפשרות להתחייב למחירים ספציפיים.

אנחנו יכולים לספק מידע כללי כמו:

מחיר נסיעה במיניבוס לנתב"ג עשוי להשתנות בהתאם למיקום שלכם, למרחק המדויק ליעד (טרמינל 3 או טרמינל 1), לסוג המיניבוס, ולזמן הנסיעה. אם אתם רוצים לדעת את המחיר המדויק לנסיעה שלכם, אנו ממליצים להתקשר כבר עכשיו באמצעות מספר הטלפון או וואטסאפ המופיע באתר כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית עבורכם. בנוסף, תוכלו לבצע הזמנה.

חשוב לוודא שאתם מבינים את המחיר ושאין תוספת לדמי הנסיעה שאינכם מודעים אליה.

מחיר הנסיעה תלוי בחברת ההסעות, שירותי הסעות מסוימים עשויים לעלות לכם תשלום נוסף. זה עשוי להשתנות בהתאם לפרטי הנסיעה הספציפיים שלכם. יתכן תשלום נוסף על נסיעות מאזורים מרוחקים, או על נסיעות בשעות לילה מאוחרות.

ניתן להיעזר באפליקציות של שירותי הסעות או לבדוק אתרים רשמיים של חברות הסעות באזור המגורים שלכם. כך תוכלו להימנע מהפתעות כאשר אתם מגיעים לנסיעה.

שימו לב כי תשלום תוספות יכולים להשתנות בין חברות ההסעות ולכן כדאי לקבל מידע מכל חברה בנפרד.

שיטת התשלום עבור נסיעה בהסעה לנתב"ג עשויה להשתנות בין חברות ההסעות והאזור שבו אתם גרים. חברת הסעות טיק טק מציעים אפשרות לשלם בכמה דרכים כמו: מזומן, אשראי, אפליקציית ביט, פייבוקס, ועוד . . אנו עושים את כל המאמצים להתאים את עצמנו לצרכי הנוסעים ולהקל על התשלום. אנו ממליצים להגיד לסדרן מראש באיזה אמצעי תשלום אתם מתכוונים לשלם כדי שהוא יוכל לשלוח אליכם את הנהג והרכב המתאים.

הנה כמה מהאמצעים הנפוצים לתשלום על נסיעה בחברת הסעות:

1. מזומן: רוב שירותי ההסעות מקבלים תשלום במזומן, מומלץ להכין מראש סכום כסף מדויק או קרוב למחיר הנסיעה המשוער. לא כל נהגי ההסעות מחזיקים במיניבוס כסף לפריטה במידה ויש לכם שטרות בסכומים גדולים.

2. כרטיס אשראי: נהגי הסעות רבים מאפשרים תשלום בכרטיס אשראי, אולם, לעתים יכולות להיות בעיות תקשורת או בעיות טכניות אחרות שבגינם לא תוכלו לשלם באשראי. (סיבות שלא תלויות בנהג). לכן אנו ממליצים לידע את הנהג לפני הנסיעה שאתם מעוניינים לשלם בכרטיס אשראי כדי לנסות למזער אפשרות להפתעות בלתי צפויות.

3. אפליקציות: חברות הסעות רבות מאפשרות תשלום באמצעות סמארטפון מה שמאפשר לנוסעים להזמין ולשלם על הנסיעה באמצעות הטלפון הנייד.

שימו לב, כדי למנוע סיבוכים מיותרים ואי הבנה בזמן הנסיעה, כדאי לבדוק מראש אילו שיטות תשלום מקובלות על חברת ההסעות שבחרתם בה.